0 thumbnail image for EASTBOUND женски дуксер Wms Aop Fleece Hoody Ebw682-Blk сиво-црно
1 thumbnail image for EASTBOUND женски дуксер Wms Aop Fleece Hoody Ebw682-Blk сиво-црно
Selected image for EASTBOUND женски дуксер Wms Aop Fleece Hoody Ebw682-Blk сиво-црно
Selected image for EASTBOUND женски дуксер Wms Aop Fleece Hoody Ebw682-Blk сиво-црно

EASTBOUND женски дуксер Wms Aop Fleece Hoody Ebw682-Blk сиво-црно

D Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 1.194 ДЕН
796ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

EASTBOUND женски дуксер Wms Aop Fleece Hoody Ebw682-Blk сиво-црно

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Земја на потекло
Србија
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
5ASMVBCBE1

EAN /   код

EAN /   код
2000018383667
1.990 ДЕНЗаштеда 1.194 ДЕН
796ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

EASTBOUND женски дуксер Wms Aop Fleece Hoody Ebw682-Blk сиво-црно

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Сезона
Есен-Зима
Земја на потекло
Србија
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
5ASMVBCBE1

EAN /   код

EAN /   код
2000018383667
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.