0 thumbnail image for EASTBOUND Женски фустан EBW736 Црн
1 thumbnail image for EASTBOUND Женски фустан EBW736 Црн
Selected image for EASTBOUND Женски фустан EBW736 Црн
Selected image for EASTBOUND Женски фустан EBW736 Црн

EASTBOUND Женски фустан EBW736 Црн

D Sport
1.290 ДЕНЗаштеда 774 ДЕН
516ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

EASTBOUND Женски фустан EBW736 Црн

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
CKCMV64NCP

EAN /   код

EAN /   код
8600605323331
1.290 ДЕНЗаштеда 774 ДЕН
516ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

EASTBOUND Женски фустан EBW736 Црн

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
CKCMV64NCP

EAN /   код

EAN /   код
8600605323331
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.