0 thumbnail image for EASTBOUND Женски шорцеви Wms Тери 2 EBW701
1 thumbnail image for EASTBOUND Женски шорцеви Wms Тери 2 EBW701
2 thumbnail image for EASTBOUND Женски шорцеви Wms Тери 2 EBW701
Selected image for EASTBOUND Женски шорцеви Wms Тери 2 EBW701
Selected image for EASTBOUND Женски шорцеви Wms Тери 2 EBW701
Selected image for EASTBOUND Женски шорцеви Wms Тери 2 EBW701

EASTBOUND Женски шорцеви Wms Тери 2 EBW701

D Sport
1.290 ДЕНЗаштеда 774 ДЕН
516ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

EASTBOUND Женски Wms Тери шорцеви 2 EBW701 Пинк

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
XS

Материјал

Материјал за тока
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JKCMVIKG3Z

EAN /   код

EAN /   код
2000018779903
1.290 ДЕНЗаштеда 774 ДЕН
516ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

EASTBOUND Женски Wms Тери шорцеви 2 EBW701 Пинк

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.52 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
XS

Материјал

Материјал за тока
Да

Ананас ID

Шифра на производот
JKCMVIKG3Z

EAN /   код

EAN /   код
2000018779903
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.