Selected image for EASTBOUND Женски спортски градник Топ Asana Red

EASTBOUND Женски спортски градник Топ Asana Red

D Sport
990 ДЕНЗаштеда 495 ДЕН
495ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

Женскиот спортски градник Eestbound Asana е дизајниран за спортски активности, обезбедува удобност и поддршка. Може да се носи и како независно парче. Изработен е од еластичен и висококвалитетен материјал без видливи шевови на надворешните делови. Овој женски врвен градник не само што ја спречува видливоста на линиите, туку е исклучително нежен за кожата. Со беспрекорна облека за вежбање, движењата се помалку стеснети бидејќи материјалите што се користат во нејзиното производство се дише и дизајнирани да се прилагодат на движењата на телото.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.73 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
XS/S

Ананас ID

Шифра на производот
ZDCMVVC8J8

EAN /   код

EAN /   код
2000020150561
990 ДЕНЗаштеда 495 ДЕН
495ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Женскиот спортски градник Eestbound Asana е дизајниран за спортски активности, обезбедува удобност и поддршка. Може да се носи и како независно парче. Изработен е од еластичен и висококвалитетен материјал без видливи шевови на надворешните делови. Овој женски врвен градник не само што ја спречува видливоста на линиите, туку е исклучително нежен за кожата. Со беспрекорна облека за вежбање, движењата се помалку стеснети бидејќи материјалите што се користат во нејзиното производство се дише и дизајнирани да се прилагодат на движењата на телото.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.73 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
XS/S

Ананас ID

Шифра на производот
ZDCMVVC8J8

EAN /   код

EAN /   код
2000020150561
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.