Slike ECOMER Капсулите со масло од црн дроб од ајкула
Slike ECOMER Капсулите со масло од црн дроб од ајкула

ECOMER Капсулите со масло од црн дроб од ајкула

ПЗУ Аптека Полин
875ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Капсулите со масло од црн дроб од ајкула Ecomer се природен производ кој содржи комбинација од најмоќните алкилглицероли од маслото од црн дроб од ајкула од студеното море. Уникатен и стандардизиран производ формулиран и произведен во Шведска како плод на долгогодишно научно истражување. Алкилглицеролите се вклучени во формирањето и созревањето на белите крвни зрнца (леукоцити) и антителата кои се суштински дел од одбранбениот систем на човечкото тело.
Препорачана употреба: Се препорачува да се земаат 1-2 капсули 2-3 пати на ден. Состојки: Масло од црн дроб од ајкула стандардизирано на минимум 20% алкил глицерол,желатин, средство за задржување на влага: глицерол, прочистена вода.

Спецификации

Бренд
ECOMER

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
VZ34K99EXG

EAN /   код

EAN /   код
73935962010
875ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Капсулите со масло од црн дроб од ајкула Ecomer се природен производ кој содржи комбинација од најмоќните алкилглицероли од маслото од црн дроб од ајкула од студеното море. Уникатен и стандардизиран производ формулиран и произведен во Шведска како плод на долгогодишно научно истражување. Алкилглицеролите се вклучени во формирањето и созревањето на белите крвни зрнца (леукоцити) и антителата кои се суштински дел од одбранбениот систем на човечкото тело.
Препорачана употреба: Се препорачува да се земаат 1-2 капсули 2-3 пати на ден. Состојки: Масло од црн дроб од ајкула стандардизирано на минимум 20% алкил глицерол,желатин, средство за задржување на влага: глицерол, прочистена вода.

Спецификации

Бренд
ECOMER

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
VZ34K99EXG

EAN /   код

EAN /   код
73935962010
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.