Selected image for Еднобојни Летни Шпилкозни

Еднобојни Летни Шпилкозни

Muppet Kids
690ДЕН

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Шпикозни на кратки ракави
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработени од 100% памук
Се пери на 30°C
Се пегла на 150°C

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
5EK3HL9DIU

EAN /   код

EAN /   код
44040518598893
690ДЕН

Опис на производот

Шпикозни на кратки ракави
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработени од 100% памук
Се пери на 30°C
Се пегла на 150°C

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс
Сезоната
Лето
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
5EK3HL9DIU

EAN /   код

EAN /   код
44040518598893
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.