Selected image for Еднобојни Шпилкозни

Еднобојни Шпилкозни

Muppet Kids
650ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Долги ракви
Се отпетлуваат целсно со нитни
Со затворени ногавици
Памучен, пријатен материјал
Изработено од 100% памук

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
N0L3HHRMHR

EAN /   код

EAN /   код
44007069122797
650ДЕН

Опис на производот

Долги ракви
Се отпетлуваат целсно со нитни
Со затворени ногавици
Памучен, пријатен материјал
Изработено од 100% памук

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
N0L3HHRMHR

EAN /   код

EAN /   код
44007069122797
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.