Selected image for Еднобојно Боди На Долги Ракави

Еднобојно Боди На Долги Ракави

Muppet Kids
250ДЕН

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Опис на производот :
Достапно во 4 бои :
Бела
Жолта
Сина
Розова
Се откопчува на 2 начини:
на долниот дел како боди
на рамениците со петлчиња
Долги ракави
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Се пери на 30°С
Се пегла на 150°

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
6-9

Ананас ID

Шифра на производот
82K3HNGYZM

EAN /   код

EAN /   код
42348252397805
250ДЕН

Опис на производот

Опис на производот :
Достапно во 4 бои :
Бела
Жолта
Сина
Розова
Се откопчува на 2 начини:
на долниот дел како боди
на рамениците со петлчиња
Долги ракави
Изработен од пријатен мек и удобен материјал
Се пери на 30°С
Се пегла на 150°

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Сезоната
Пролет
Големина
6-9

Ананас ID

Шифра на производот
82K3HNGYZM

EAN /   код

EAN /   код
42348252397805
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.