Slike ELEKTRA Кабел HDMI 3M EP-H822
Slike ELEKTRA Кабел HDMI 3M EP-H822

ELEKTRA Кабел HDMI 3M EP-H822

АНАНАС ШОП
150 ДЕНЗаштеда 31 ДЕН
119ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Должина: 3m ЕП-Х822 1,4V
Плетен кабел
3D поддршка
1080P

Спецификации

Бренд
ELEKTRA

Дизајн

Боја на производот
Црвена
Должина на кабелот
3 m

Ананас ID

Шифра на производот
JGBGVZRORI

EAN /   код

EAN /   код
5301000550508
150 ДЕНЗаштеда 31 ДЕН
119ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Должина: 3m ЕП-Х822 1,4V
Плетен кабел
3D поддршка
1080P

Спецификации

Бренд
ELEKTRA

Дизајн

Боја на производот
Црвена
Должина на кабелот
3 m

Ананас ID

Шифра на производот
JGBGVZRORI

EAN /   код

EAN /   код
5301000550508
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.