Slike EMBRYOLISSE Повеќенаменски хранлив хидратантен крем Lait Creme Concentre 30 ml
Slike EMBRYOLISSE Повеќенаменски хранлив хидратантен крем Lait Creme Concentre 30 ml

EMBRYOLISSE Повеќенаменски хранлив хидратантен крем Lait Creme Concentre 30 ml

Anni Farm
702ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Исклучителна нега која со децении ја поддржуваат дерматолозите и шминкерите како тајна за убава и негувана кожа. Со навлажнувачки и хранливи својства, текстура богата со есенцијални масни киселини и витамини од природно потекло, ја обезбедува на кожата потребната нега, хидратација и ја штити од влијанијата на надворешната средина. Кожата станува поотпорна, мазна и свиленкаста. Дерматолошки тестирано. Без парабени.

Практичен повеќенаменски производ за лице и тело. Идеален како основа за шминка, дневна хидратантна нега или хидратантна маска. Може да се користи за нега на кожата после бричење и сончање, како и за нежно чистење на лицето.

Спецификации

Бренд
EMBRYOLISSE

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
30 ml

Ананас ID

Шифра на производот
KPF6CEMMLS

EAN /   код

EAN /   код
3350900000394
702ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Исклучителна нега која со децении ја поддржуваат дерматолозите и шминкерите како тајна за убава и негувана кожа. Со навлажнувачки и хранливи својства, текстура богата со есенцијални масни киселини и витамини од природно потекло, ја обезбедува на кожата потребната нега, хидратација и ја штити од влијанијата на надворешната средина. Кожата станува поотпорна, мазна и свиленкаста. Дерматолошки тестирано. Без парабени.

Практичен повеќенаменски производ за лице и тело. Идеален како основа за шминка, дневна хидратантна нега или хидратантна маска. Може да се користи за нега на кожата после бричење и сончање, како и за нежно чистење на лицето.

Спецификации

Бренд
EMBRYOLISSE

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
30 ml

Ананас ID

Шифра на производот
KPF6CEMMLS

EAN /   код

EAN /   код
3350900000394

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.