Selected image for EMBRYOLISSE Серум за трепки и веѓи , 6.5 Ml

EMBRYOLISSE Серум за трепки и веѓи , 6.5 Ml

1.480ДЕН

Опис на производот

LASHES & BROWSBOOSTERСЕРУМ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ТРЕПКИ И ВЕЃИТРЕПКИ И ВЕЃИ
Безбоен 6,5 млИнтензивна нега за раст, јакнење иобновување на трепките и веѓите за 28дена.
Како резултат добиваме природновпечатлив изглед.Соодветно и за чувствителни очи како и залуѓе кои носат контактни леќи.
ДЕЈСТВO:
Ги прави долги и густи трепките
Стимулира раст на веѓите (густина идебелина)
AКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Биотинил и пантенол зајакнуваат
Аргинин поттикнува раст
Рицинусово масло ја прави кожатапомека
Екстрактот од Centella asiatica ја правикожата помека
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Нанесете секојдневно, наутро и навечер, начисти и суви веѓи и трепки, пред нанесувањена шминка.
ИСКУСТВА OД ПОТРОШУВАЧИ
Подолги трепки 1 64%> Погусти трепки1 76%
Зајакнати трепки и веѓи 1 92%
Густи веѓи 2 61%
Подобро обликувани веѓи 2 80%
ЕФЕКТИВНОСТ
Густина на веѓи3 + 67%
Волумен на трепки4 + 13%

Спецификации

Бренд
EMBRYOLISSE

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
P157X64BQ4

EAN /   код

EAN /   код
3350900000844
1.480ДЕН

Опис на производот

LASHES & BROWSBOOSTERСЕРУМ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ТРЕПКИ И ВЕЃИТРЕПКИ И ВЕЃИ
Безбоен 6,5 млИнтензивна нега за раст, јакнење иобновување на трепките и веѓите за 28дена.
Како резултат добиваме природновпечатлив изглед.Соодветно и за чувствителни очи како и залуѓе кои носат контактни леќи.
ДЕЈСТВO:
Ги прави долги и густи трепките
Стимулира раст на веѓите (густина идебелина)
AКТИВНИ СОСТОЈКИ:
Биотинил и пантенол зајакнуваат
Аргинин поттикнува раст
Рицинусово масло ја прави кожатапомека
Екстрактот од Centella asiatica ја правикожата помека
НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Нанесете секојдневно, наутро и навечер, начисти и суви веѓи и трепки, пред нанесувањена шминка.
ИСКУСТВА OД ПОТРОШУВАЧИ
Подолги трепки 1 64%> Погусти трепки1 76%
Зајакнати трепки и веѓи 1 92%
Густи веѓи 2 61%
Подобро обликувани веѓи 2 80%
ЕФЕКТИВНОСТ
Густина на веѓи3 + 67%
Волумен на трепки4 + 13%

Спецификации

Бренд
EMBRYOLISSE

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
P157X64BQ4

EAN /   код

EAN /   код
3350900000844
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.