Slike ЕМОС Ѕвоно 16 мелодии сребрен
Slike ЕМОС Ѕвоно 16 мелодии сребрен

ЕМОС Ѕвоно 16 мелодии сребрен

Меркур
990ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Опсег на емитување: до 100 m на отворено (во населено место може да падне);
Автоматско шифрирање на фреквенцијата на пренос;
Не се вклучени касети за батерии за напојување на ѕвончето, вклучен е кертриџот за батерии A23 за напојување на клучот

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
RURENHJP9L

EAN /   код

EAN /   код
859502537787
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Опсег на емитување: до 100 m на отворено (во населено место може да падне);
Автоматско шифрирање на фреквенцијата на пренос;
Не се вклучени касети за батерии за напојување на ѕвончето, вклучен е кертриџот за батерии A23 за напојување на клучот

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
RURENHJP9L

EAN /   код

EAN /   код
859502537787
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.