Slike ЕМОС Програматор мини механички 16а дневен
Slike ЕМОС Програматор мини механички 16а дневен

ЕМОС Програматор мини механички 16а дневен

Меркур
239ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Штекер за прекинувач со механичкоаналоген дневен часовник, напон 250V, макс.
• Струја 16А, можност за рачно префрлување, минимален интервал за поставување 30 минути, максимум 48 вклучување/исклучување дневно, вградена заштита од директен контакт
• За заштеда на енергија.

Спецификации

Бренд
EMOC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Тежина
0.1 g

Ананас ID

Шифра на производот
FDUJJNNHMR

EAN /   код

EAN /   код
859502538827
239ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Штекер за прекинувач со механичкоаналоген дневен часовник, напон 250V, макс.
• Струја 16А, можност за рачно префрлување, минимален интервал за поставување 30 минути, максимум 48 вклучување/исклучување дневно, вградена заштита од директен контакт
• За заштеда на енергија.

Спецификации

Бренд
EMOC

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Тежина

Тежина
0.1 g

Ананас ID

Шифра на производот
FDUJJNNHMR

EAN /   код

EAN /   код
859502538827
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.