Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.
Slike EQUA Шише за вода 750мл.

EQUA Шише за вода 750мл.

POLLEO SPORT
1.580ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

Користењето на ова шише без BPA значително ќе го намали количеството на произведен отпад, ќе ги подобри вашите навики за хидратација и целосно ќе го поддржи одржливиот начин на живот.

Со вашето шише EQUA можете да изгледате добро, да се чувствувате добро и да правите добро за планетата.

Шишето е изработено од боросиликатно стакло со највисок квалитет

Отпорно е на големи промени во топлината, поради што можете да го користите и за носење топли напитоци

Обвивката е изработена од не'рѓосувачки челик, тритан и силиконски прстен

Капак од вештачка кожа со метална рачка

750мл. / 25мл. волумен

Може да се рециклира

100% водоотпорно

Шишето е произведено во Европа

Спецификации

Бренд
EQUA

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Други карактеристики
Materijal poklopca:Nerđajući čelik i tritan; Nepropustljivo:Da; Materijal:Borosilikatno staklo;

Тежина

Волумен (ml)
750 ml

Ананас ID

Шифра на производот
HHXOCAH21D

EAN /   код

EAN /   код
3830054689916
1.580ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Користењето на ова шише без BPA значително ќе го намали количеството на произведен отпад, ќе ги подобри вашите навики за хидратација и целосно ќе го поддржи одржливиот начин на живот.

Со вашето шише EQUA можете да изгледате добро, да се чувствувате добро и да правите добро за планетата.

Шишето е изработено од боросиликатно стакло со највисок квалитет

Отпорно е на големи промени во топлината, поради што можете да го користите и за носење топли напитоци

Обвивката е изработена од не'рѓосувачки челик, тритан и силиконски прстен

Капак од вештачка кожа со метална рачка

750мл. / 25мл. волумен

Може да се рециклира

100% водоотпорно

Шишето е произведено во Европа

Спецификации

Бренд
EQUA

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Други карактеристики
Materijal poklopca:Nerđajući čelik i tritan; Nepropustljivo:Da; Materijal:Borosilikatno staklo;

Тежина

Волумен (ml)
750 ml

Ананас ID

Шифра на производот
HHXOCAH21D

EAN /   код

EAN /   код
3830054689916
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.