Selected image for ESI Le dieci erbe колон клинс, 60 таблети

ESI Le dieci erbe колон клинс, 60 таблети

274ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Dieci Erbe Colon Cleanse е додаток во исхраната 100% од природно потекло, заснован на растителни принципи способни за промовирање на функциите на цревата, добро варење на храната и протерување на измет.

Спецификации

Бренд
ESI

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
8J2TLK4EJQ

EAN /   код

EAN /   код
8008843002818
274ДЕН

Опис на производот

Dieci Erbe Colon Cleanse е додаток во исхраната 100% од природно потекло, заснован на растителни принципи способни за промовирање на функциите на цревата, добро варење на храната и протерување на измет.

Спецификации

Бренд
ESI

Karakteristike

Boja
Без боја
Pol
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
8J2TLK4EJQ

EAN /   код

EAN /   код
8008843002818
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.