Slike ESI Мелатонин пура капки, 50 мл
Slike ESI Мелатонин пура капки, 50 мл

ESI Мелатонин пура капки, 50 мл

Anni Farm
470ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Мелатонин е субстанца која природно се произведува во нашиот организам, попрецизно од епифизата.Мелатонинот може да се употребува да го намали времето потребно за настанување на сон и олеснување на ефектот на прилагодување при промена на временските зони.Посебно се користи кај повозрасните луѓе.
Може да биде корисен и кај оние кои работат навечер, а преку ден не успеваат да спијат.
Состав:глицерол, дестилирана вода, екстракт составен од есколиција, пасифлора глог цвет и лист, камилица цвет, липа цвет, валеријана корен арома закислеувач: лимонска киселина, мелатонин.
Употреба: 25 капки растоверни во малку вода, пола час пред спиење.

Спецификации

Бренд
ESI

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
G3AMU7ZW0C

EAN /   код

EAN /   код
8008843010868
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Мелатонин е субстанца која природно се произведува во нашиот организам, попрецизно од епифизата.Мелатонинот може да се употребува да го намали времето потребно за настанување на сон и олеснување на ефектот на прилагодување при промена на временските зони.Посебно се користи кај повозрасните луѓе.
Може да биде корисен и кај оние кои работат навечер, а преку ден не успеваат да спијат.
Состав:глицерол, дестилирана вода, екстракт составен од есколиција, пасифлора глог цвет и лист, камилица цвет, липа цвет, валеријана корен арома закислеувач: лимонска киселина, мелатонин.
Употреба: 25 капки растоверни во малку вода, пола час пред спиење.

Спецификации

Бренд
ESI

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
G3AMU7ZW0C

EAN /   код

EAN /   код
8008843010868

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.