Slike EU Скара бианко (вајт) 189х110х80 см 480 кг
Slike EU Скара бианко (вајт) 189х110х80 см 480 кг

EU Скара бианко (вајт) 189х110х80 см 480 кг

Меркур
21.850ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Висина: 189cm
Ширина: 110cm
Должина: 80cm
Тежина: 480kg

Спецификации

Бренд
EU

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
4JPHAGBHP8

EAN /   код

EAN /   код
200000294079
21.850ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Висина: 189cm
Ширина: 110cm
Должина: 80cm
Тежина: 480kg

Спецификации

Бренд
EU

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
4JPHAGBHP8

EAN /   код

EAN /   код
200000294079
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.