Selected image for EVELIN Чинија 4 10197

EVELIN Чинија 4 10197

Хомакс
279ДЕН

Боја:Кафе

Опис на производот

EVELIN Чинија 4 10197

Спецификации

Бренд
EVELIN

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
YV76V07WR9

EAN /   код

EAN /   код
ANM791S45B
279ДЕН

Опис на производот

EVELIN Чинија 4 10197

Спецификации

Бренд
EVELIN

Тежина и димензии

Тежина
0.81 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
YV76V07WR9

EAN /   код

EAN /   код
ANM791S45B
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.