Selected image for EYENLIP Крема за лице Collagen Power Lifting 15ml

EYENLIP Крема за лице Collagen Power Lifting 15ml

Elloxy
220ДЕН

Опис на производот

Опис

 1. Крем од тип на гел кој содржи изобилство на влага и хранливи материи за кожата, ја прави хидрирана и еластична.
 2. Ефективен навлажнувач, со колаген и хијалуронска киселина, ја снабдува сувата кожа со доволно влага, формира бариера за влажност и ја одржува кожата хидрирана.
 3. Го регулира ритамот на обновување на кожата, и дава живот и еластичност почнувајќи од внатрешноста на кожата.

Пакување: 15mlНачин на употреба

 1. Во последниот чекор од рутината за нега на кожата, земете соодветна количина на дланката и нанесете ја нежно по текстурата на кожата.
 2. Фокусирајте се на деловите кои поради повторливите движења се поподложни на појава на мимички брчки.
 3. Загрејте ги дланките и нежно прекријте ја кожата, за подобра апсорпција.

Спецификации

Бренд
EYENLIP

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
3P4VIXN452

EAN /   код

EAN /   код
AN2HM1GK4W
220ДЕН

Опис на производот

Опис

 1. Крем од тип на гел кој содржи изобилство на влага и хранливи материи за кожата, ја прави хидрирана и еластична.
 2. Ефективен навлажнувач, со колаген и хијалуронска киселина, ја снабдува сувата кожа со доволно влага, формира бариера за влажност и ја одржува кожата хидрирана.
 3. Го регулира ритамот на обновување на кожата, и дава живот и еластичност почнувајќи од внатрешноста на кожата.

Пакување: 15mlНачин на употреба

 1. Во последниот чекор од рутината за нега на кожата, земете соодветна количина на дланката и нанесете ја нежно по текстурата на кожата.
 2. Фокусирајте се на деловите кои поради повторливите движења се поподложни на појава на мимички брчки.
 3. Загрејте ги дланките и нежно прекријте ја кожата, за подобра апсорпција.

Спецификации

Бренд
EYENLIP

Тежина и димензии

Тежина
0.2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
3P4VIXN452

EAN /   код

EAN /   код
AN2HM1GK4W
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.