Selected image for FABBYGO Лежалка JH-2389T – Сива
Ново

FABBYGO Лежалка JH-2389T – Сива

Ananas direct badge iconбрзо
2.100 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

  • Димензии: 185x58x30cm
  • Состав: метал, текстил

* Без перниче

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
метал, текстил
Други карактеристики
185x58x30cm

Ананас ID

Шифра на производот
HJE2IBPI01

EAN /   код

EAN /   код
AN15SG07V6
2.100 ДЕНЗаштеда 310 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

  • Димензии: 185x58x30cm
  • Состав: метал, текстил

* Без перниче

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
метал, текстил
Други карактеристики
185x58x30cm

Ананас ID

Шифра на производот
HJE2IBPI01

EAN /   код

EAN /   код
AN15SG07V6
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.