Slike FABBYGO Маса на расклопување Е5009-2
Slike FABBYGO Маса на расклопување Е5009-2

FABBYGO Маса на расклопување Е5009-2

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
1.290 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

  • Состав: Метал, дрво
  • Димензии: 50x60x70cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
X5MBKUPEQQ

EAN /   код

EAN /   код
AN8DT590N6
1.290 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
990ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

  • Состав: Метал, дрво
  • Димензии: 50x60x70cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
X5MBKUPEQQ

EAN /   код

EAN /   код
AN8DT590N6

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.