0 thumbnail image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
1 thumbnail image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
2 thumbnail image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
3 thumbnail image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
4 thumbnail image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
Selected image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
Selected image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
Selected image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
Selected image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит
Selected image for FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит

FABBYGO Сет Веранда со перници антрацит

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
10.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
7.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мебел за вашата градина

Градинарска гарнитура Веранда Антрацит со перници 

Градинарската гарнитура Веранда претставува практичен комплет кој вклучува перници.
Комплетот се состои од клупа, 2 столици и маса, изработени од јака и квалитетна пластика во црна боја.
Уживајте во вашата градина со оваа омилена градинарска гарнитура.

Димензии на столица: 72x72x76 цм
Димензии на клупа: 134x72x76 цм 
Димензии на маса: 90x60x46 цм
Тежина: 22 кг

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
21.92 kg

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Антрацит
Број на парчиња во комплетот
4

Ананас ID

Шифра на производот
LP8R2H31YH

EAN /   код

EAN /   код
8009271002302
10.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
7.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Мебел за вашата градина

Градинарска гарнитура Веранда Антрацит со перници 

Градинарската гарнитура Веранда претставува практичен комплет кој вклучува перници.
Комплетот се состои од клупа, 2 столици и маса, изработени од јака и квалитетна пластика во црна боја.
Уживајте во вашата градина со оваа омилена градинарска гарнитура.

Димензии на столица: 72x72x76 цм
Димензии на клупа: 134x72x76 цм 
Димензии на маса: 90x60x46 цм
Тежина: 22 кг

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Тежина и димензии

Тежина
21.92 kg

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Антрацит
Број на парчиња во комплетот
4

Ананас ID

Шифра на производот
LP8R2H31YH

EAN /   код

EAN /   код
8009271002302
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.