Slike FABBYGO Сет за градина BH-187
Slike FABBYGO Сет за градина BH-187

FABBYGO Сет за градина BH-187

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
17.990 ДЕНЗаштеда 5.090 ДЕН
12.900ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Кафе

Информации за испорака

Опис на производот

  • Материјал: Пластика, текстил, метал
  • Димензии на маса: 90х90х72 cm
  • Димензии на стол: 52x56x93cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
F0SCE5UGQY

EAN /   код

EAN /   код
ANBCGAV4BN
17.990 ДЕНЗаштеда 5.090 ДЕН
12.900ДЕН
Понудата важи од 21/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

  • Материјал: Пластика, текстил, метал
  • Димензии на маса: 90х90х72 cm
  • Димензии на стол: 52x56x93cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Тип на производ
Сетови за мебел за надворешна употреба
Боја на производот
Кафе

Ананас ID

Шифра на производот
F0SCE5UGQY

EAN /   код

EAN /   код
ANBCGAV4BN

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.