Slike FABBYGO Стол СЦ 093 Бел
Slike FABBYGO Стол СЦ 093 Бел

FABBYGO Стол СЦ 093 Бел

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
2.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

 • Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.
 • Седлото е изработено од извонреден PE ратан.
 • PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.
 • Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.
 • Боја: Бела
 • Материјал: Метал, ратан
 • Димензии: 72x81x86cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
QQABKLU2E0

EAN /   код

EAN /   код
ANSCT59CAV
2.990 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

 • Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.
 • Седлото е изработено од извонреден PE ратан.
 • PE ратан е вид на еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.
 • Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.
 • Боја: Бела
 • Материјал: Метал, ратан
 • Димензии: 72x81x86cm

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
QQABKLU2E0

EAN /   код

EAN /   код
ANSCT59CAV

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.