Slike FABBYGO Тенда А1003 Зелена
Slike FABBYGO Тенда А1003 Зелена

FABBYGO Тенда А1003 Зелена

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
2.490 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

  • Тенда: 3х3m
  • Челичен столб 25х25/20х20/10х18mm
  • Покривка од полиестер 180g/m2
  • Преклопен

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
E37BKI7CPS

EAN /   код

EAN /   код
AN7CT59Z2O
2.490 ДЕНЗаштеда 900 ДЕН
1.590ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

  • Тенда: 3х3m
  • Челичен столб 25х25/20х20/10х18mm
  • Покривка од полиестер 180g/m2
  • Преклопен

Спецификации

Бренд
FABBYGO

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
E37BKI7CPS

EAN /   код

EAN /   код
AN7CT59Z2O

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.