Selected image for FAKIR Блендер греѕ

FAKIR Блендер греѕ

Хомакс
1.890ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

FAKIR Блендер греѕ

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JVY0ECVUM2

EAN /   код

EAN /   код
ANR87ODAZX
1.890ДЕН

Опис на производот

FAKIR Блендер греѕ

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Дизајн

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
JVY0ECVUM2

EAN /   код

EAN /   код
ANR87ODAZX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.