Selected image for FAKIR Електричен бокал 1000 црн

FAKIR Електричен бокал 1000 црн

1.880ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

FAKIR Електричен бокал 1000 црн

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
99CCHJH2C6

EAN /   код

EAN /   код
AN2O13HJN7
1.880ДЕН

Опис на производот

FAKIR Електричен бокал 1000 црн

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
99CCHJH2C6

EAN /   код

EAN /   код
AN2O13HJN7
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.