Selected image for FAKIR Пегла црна

FAKIR Пегла црна

3.850ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

FAKIR Пегла црна

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
T4UPIATS1O

EAN /   код

EAN /   код
ANTAMGILUC
3.850ДЕН

Опис на производот

FAKIR Пегла црна

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
T4UPIATS1O

EAN /   код

EAN /   код
ANTAMGILUC
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.