Selected image for FAKIR Пегла виолет

FAKIR Пегла виолет

Хомакс
2.339ДЕН

Боја:Виолетова

Опис на производот

FAKIR Пегла виолет фа галаџѕ

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
94UPIF344K

EAN /   код

EAN /   код
ANOBMGIEPS
2.339ДЕН

Опис на производот

FAKIR Пегла виолет фа галаџѕ

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.96 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
94UPIF344K

EAN /   код

EAN /   код
ANOBMGIEPS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.