Selected image for FAKIR Телесна вага фа нора дигитал силвер

FAKIR Телесна вага фа нора дигитал силвер

Хомакс
1.400ДЕН

Опис на производот

FAKIR Телесна вага фа нора дигитал силвер

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.59 kg

Ананас ID

Шифра на производот
06MMHDBYF3

EAN /   код

EAN /   код
ANEMPEHVQ1
1.400ДЕН

Опис на производот

FAKIR Телесна вага фа нора дигитал силвер

Спецификации

Бренд
FAKIR

Тежина и димензии

Тежина
1.59 kg

Ананас ID

Шифра на производот
06MMHDBYF3

EAN /   код

EAN /   код
ANEMPEHVQ1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.