0 thumbnail image for FARM Метална маса Family за 6 лица
1 thumbnail image for FARM Метална маса Family за 6 лица
Selected image for FARM Метална маса Family за 6 лица
Selected image for FARM Метална маса Family за 6 лица

FARM Метална маса Family за 6 лица

Würth
13.990 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
12.590ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 19/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

• Димензии: 180 x 90 x H.72 cm
• Димензии на ногата: 42 x 14 x 1mm
• Калено стакло со дебелина од 5мм со отвор за чадор за сонце

Спецификации

Бренд
Farm

Тежина и димензии

Тежина
15.35 kg

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски маси
Боја на производот
Црна
Должината на масата
1.8 M
Ширина на маса
0.9 M
Висина на масата
0.72 M

Ананас ID

Шифра на производот
NDAMG0KNLO

EAN /   код

EAN /   код
8605021395979
13.990 ДЕНЗаштеда 1.400 ДЕН
12.590ДЕН
Понудата важи од 20/04/2024 до 19/05/2024

Опис на производот

• Димензии: 180 x 90 x H.72 cm
• Димензии на ногата: 42 x 14 x 1mm
• Калено стакло со дебелина од 5мм со отвор за чадор за сонце

Спецификации

Бренд
Farm

Тежина и димензии

Тежина
15.35 kg

Карактеристики

Тип на производ
Градинарски маси
Боја на производот
Црна
Должината на масата
1.8 M
Ширина на маса
0.9 M
Висина на масата
0.72 M

Ананас ID

Шифра на производот
NDAMG0KNLO

EAN /   код

EAN /   код
8605021395979
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.