Slike FAVORIT Клима уред инвертер 12000BTU JD HB (-25C)
Slike FAVORIT Клима уред инвертер 12000BTU JD HB (-25C)

FAVORIT Клима уред инвертер 12000BTU JD HB (-25C)

АНАНАС ШОП
25.000 ДЕНЗаштеда 2.100 ДЕН
22.900ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (KW)
3.5(0.8-4.1)

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (BTU)
11942

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (KW)
3.8(1.0-4.2)

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (BTU)
12966

SEER ЛАДЕЊЕ
6.19

SCOP ГРЕЕЊЕ- ПРОСЕЧНО
4.03

SEER ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
A++

SCOP ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА-ПРОСЕЧНО
A+

ТИП НА ГАС
R32

ПРОТОК НА ВОЗДУХ
600

Спецификации

Бренд
Favorit

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0FFIAQA0TC

EAN /   код

EAN /   код
ANTXPCAYF3
25.000 ДЕНЗаштеда 2.100 ДЕН
22.900ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (KW)
3.5(0.8-4.1)

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (BTU)
11942

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (KW)
3.8(1.0-4.2)

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (BTU)
12966

SEER ЛАДЕЊЕ
6.19

SCOP ГРЕЕЊЕ- ПРОСЕЧНО
4.03

SEER ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
A++

SCOP ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА-ПРОСЕЧНО
A+

ТИП НА ГАС
R32

ПРОТОК НА ВОЗДУХ
600

Спецификации

Бренд
Favorit

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0FFIAQA0TC

EAN /   код

EAN /   код
ANTXPCAYF3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.