Slike FAVORIT Клима уред инвертер 18000BTU JD HB (-25C)
Slike FAVORIT Клима уред инвертер 18000BTU JD HB (-25C)

FAVORIT Клима уред инвертер 18000BTU JD HB (-25C)

АНАНАС ШОП
38.000 ДЕНЗаштеда 3.100 ДЕН
34.900ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

АМБИЕНТАЛНА ТЕМП. -ЛАДЕЊЕ
16~49℃

АМБИЕНТАЛНА ТЕМП. -ГРЕЕЊЕ
-25~30℃

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (KW)
5.3(1.3-5.9)

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (BTU)
18084

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (KW)
5.6(1.3-6.0)

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (BTU)
19107

SEER ЛАДЕЊЕ
7

SCOP ГРЕЕЊЕ- ПРОСЕЧНО
4.19

SEER ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
A++

Спецификации

Бренд
Favorit

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZFFIA39KD9

EAN /   код

EAN /   код
ANYXPCA7IF
38.000 ДЕНЗаштеда 3.100 ДЕН
34.900ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

АМБИЕНТАЛНА ТЕМП. -ЛАДЕЊЕ
16~49℃

АМБИЕНТАЛНА ТЕМП. -ГРЕЕЊЕ
-25~30℃

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (KW)
5.3(1.3-5.9)

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ (BTU)
18084

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (KW)
5.6(1.3-6.0)

КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ (BTU)
19107

SEER ЛАДЕЊЕ
7

SCOP ГРЕЕЊЕ- ПРОСЕЧНО
4.19

SEER ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА
A++

Спецификации

Бренд
Favorit

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
ZFFIA39KD9

EAN /   код

EAN /   код
ANYXPCA7IF
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.