Selected image for FAVORIT Правосмукалка FVC 306-sivo/portok.

FAVORIT Правосмукалка FVC 306-sivo/portok.

AНАНАС ШОП
7.000 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Портокалова

Опис на производот

• Моќност 2000 W
• Метална Телескопска Цевка
• Пластична Четка За Под - Електронски Регулатор
• Педала За Автоматско Намотување На Кабелот
• Индикатор За Ниво На Прав
• Специјален Дизајн За Мала Бучава
• Текстилна Или Книжна Кеса
• Капацитет За Прашина: 4,0 L
• Црево Со Можност За Вртење Од 360 Степени
• Голема Рачка
• Издувен Hepa Филтер
• Должина На Кабел: 4,5 M
• Регулатор На Сила
• Боја: Сиво/Портокалова

Спецификации

Бренд
Favorit

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
EVOOF1AN6W

EAN /   код

EAN /   код
5310397001692
7.000 ДЕНЗаштеда 2.510 ДЕН
4.490ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Моќност 2000 W
• Метална Телескопска Цевка
• Пластична Четка За Под - Електронски Регулатор
• Педала За Автоматско Намотување На Кабелот
• Индикатор За Ниво На Прав
• Специјален Дизајн За Мала Бучава
• Текстилна Или Книжна Кеса
• Капацитет За Прашина: 4,0 L
• Црево Со Можност За Вртење Од 360 Степени
• Голема Рачка
• Издувен Hepa Филтер
• Должина На Кабел: 4,5 M
• Регулатор На Сила
• Боја: Сиво/Портокалова

Спецификации

Бренд
Favorit

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Технички детали

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
EVOOF1AN6W

EAN /   код

EAN /   код
5310397001692
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.