Slike FELIX Agail Парчиња со Лосос,Туна во желе [Кесичка 4x85гр]
Slike FELIX Agail Парчиња со Лосос,Туна во желе [Кесичка 4x85гр]

FELIX Agail Парчиња со Лосос,Туна во желе [Кесичка 4x85гр]

МАРКАС ДООЕЛ СКОПЈЕ
146 ДЕНЗаштеда 16 ДЕН
130ДЕН
Понудата важи од 03/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за возрасни мачки, здрави и кастрирани, со 2 различни вкусови на риба во желе.

Спецификации

Бренд
Felix

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
0E2ZZDO56N

EAN /   код

EAN /   код
ANE9WJZ9J8
146 ДЕНЗаштеда 16 ДЕН
130ДЕН
Понудата важи од 03/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Комплетна храна за возрасни мачки, здрави и кастрирани, со 2 различни вкусови на риба во желе.

Спецификации

Бренд
Felix

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
0E2ZZDO56N

EAN /   код

EAN /   код
ANE9WJZ9J8

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.