Slike FERPLAST Кревет за миленик, крем Harris 50цм
Slike FERPLAST Кревет за миленик, крем Harris 50цм

FERPLAST Кревет за миленик, крем Harris 50цм

Elen
2.350ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии: 50 x 35 x h 15 цм Harris е кревет за миленици кој е совршен за да им обезбеди на вашите пријатели пријатни моменти на релаксација благодарение на неговата заоблена форма со странично удобно перниче. Лесно се пере во машина за перење на максимум 30°.

Спецификации

Бренд
FERPLAST

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
T3DE06EWMS

EAN /   код

EAN /   код
8010690180168
2.350ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии: 50 x 35 x h 15 цм Harris е кревет за миленици кој е совршен за да им обезбеди на вашите пријатели пријатни моменти на релаксација благодарение на неговата заоблена форма со странично удобно перниче. Лесно се пере во машина за перење на максимум 30°.

Спецификации

Бренд
FERPLAST

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
T3DE06EWMS

EAN /   код

EAN /   код
8010690180168
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.