Selected image for FESTA Плоснат штрафцигер 10х160

FESTA Плоснат штрафцигер 10х160

109ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

Металното стебло на шрафцигерот е изработено од висококвалитетен хром-ванадиум челик, зацврстениот врв е магнетски, комбинацијата од полипропилен и гума на рачката и неговата ергономска форма гарантираат добри својства за лизгање и добра отпорност на масла и хемикалии.

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
E7WRTEJ8FT

EAN /   код

EAN /   код
8590804014577
109ДЕН

Опис на производот

Металното стебло на шрафцигерот е изработено од висококвалитетен хром-ванадиум челик, зацврстениот врв е магнетски, комбинацијата од полипропилен и гума на рачката и неговата ергономска форма гарантираат добри својства за лизгање и добра отпорност на масла и хемикалии.

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
E7WRTEJ8FT

EAN /   код

EAN /   код
8590804014577
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.