Selected image for FESTA Плоснат штрафцигер 5,5х100

FESTA Плоснат штрафцигер 5,5х100

75ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

Металното стебло на шрафцигерот е изработено од висококвалитетен хром-ванадиум челик, зацврстениот врв е магнетски, комбинацијата од полипропилен и гума на рачката и неговата ергономска форма гарантираат добри својства за лизгање и добра отпорност на масла и хемикалии.

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
5GWRT2VHKC

EAN /   код

EAN /   код
8590804014522
75ДЕН

Опис на производот

Металното стебло на шрафцигерот е изработено од висококвалитетен хром-ванадиум челик, зацврстениот врв е магнетски, комбинацијата од полипропилен и гума на рачката и неговата ергономска форма гарантираат добри својства за лизгање и добра отпорност на масла и хемикалии.

Спецификации

Бренд
FESTA

Тежина и димензии

Тежина
0.3 kg

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
5GWRT2VHKC

EAN /   код

EAN /   код
8590804014522
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.