Slike FESTA Рачваст окаст клуч crv 7mm
Slike FESTA Рачваст окаст клуч crv 7mm

FESTA Рачваст окаст клуч crv 7mm

Електрометал
55ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Комбинираниот клуч FESTA е направен од едно парче хром-ванадиум челик според стандардот DIN3113, обработен со два слоја никел и еден слој хром. Погоден за работилници за автомобили и практични дневни алатки.

Спецификации

Бренд
FESTA

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
50WRTDU8GA

EAN /   код

EAN /   код
8590804019732
55ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Комбинираниот клуч FESTA е направен од едно парче хром-ванадиум челик според стандардот DIN3113, обработен со два слоја никел и еден слој хром. Погоден за работилници за автомобили и практични дневни алатки.

Спецификации

Бренд
FESTA

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
50WRTDU8GA

EAN /   код

EAN /   код
8590804019732
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.