Slike FIMO Полимерна Глина со ефект црн бисер
Slike FIMO Полимерна Глина со ефект црн бисер

FIMO Полимерна Глина со ефект црн бисер

Данвест
130ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Фимо полимерна глина со ефект црн pearl

Спецификации

Бренд
FIMO

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
REDL9DF6QF

EAN /   код

EAN /   код
4007817014721
130ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Фимо полимерна глина со ефект црн pearl

Спецификации

Бренд
FIMO

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
REDL9DF6QF

EAN /   код

EAN /   код
4007817014721
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.