Slike FIMO Полимерна Глина со ефект зелена galaxy
Slike FIMO Полимерна Глина со ефект зелена galaxy

FIMO Полимерна Глина со ефект зелена galaxy

Данвест
130ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Фимо полимерна глина со ефект green galaxy

Спецификации

Бренд
FIMO

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
HDDL99IU84

EAN /   код

EAN /   код
4007817096451
130ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Фимо полимерна глина со ефект green galaxy

Спецификации

Бренд
FIMO

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
HDDL99IU84

EAN /   код

EAN /   код
4007817096451
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.