Selected image for FINISH Сет средства за машина за садови

FINISH Сет средства за машина за садови

AНАНАС ШОП
2.500 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 10/03/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Сетот FINISH содржи:

FINISH Ultimate Капсули за машина за садови со лимон - 100 парчиња

 • Finish таблети за машина за садови со мирис на лимон за длабоко и темелно чистење на вашите садови.
 • Ги отстранува и најтврдокорните дамки

 

FINISH Shine and protect Средство за сјај на садовите со лимон - 400мл

 • Мирис на лимон
 • 400 мл
 • Остатоци од плакнење
 • Се бори со водени дамки
 • Добијте 100% подобро сушење

 

FINISH Dishwasher cleaner Средство за чистење на машина за садови со лимон - 250мл

 • Бигорот, маснотиите и нечистотијата може да се насоберат во скриените делови на вашата машина за миење садови, од нејзините цевки и прскалки до филтерот.
 • Пробајте го Finish Dishwashher Cleaner за длабоко чистење на вашата машина за миење садови.
 • Благодарение на моќната двослојна формула, Finish Dish Machine Cleaner обезбедува 2 пати подобро отстранување на маснотиите и бигорот за похигиенско чистење.

 

FINISH SALT Специјална сол за машина за садови - 2кг.

 

 • Finish сол за машината за миење садови ја омекнува водата
 • Ги зголемува перформансите за чистење на вашиот детергент
 • Спречува дамки на садовите
 • Постепено се раствора во процесите на перење, заштитувајќи ја вашата машина и садовите
 • Спречува остатоци од плакнење и штити од корозија на стаклото

Спецификации

Бренд
Finish

Ананас ID

Шифра на производот
QDDQE1N5AX

EAN /   код

EAN /   код
ANQ64NEQT9
2.500 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 10/03/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Сетот FINISH содржи:

FINISH Ultimate Капсули за машина за садови со лимон - 100 парчиња

 • Finish таблети за машина за садови со мирис на лимон за длабоко и темелно чистење на вашите садови.
 • Ги отстранува и најтврдокорните дамки

 

FINISH Shine and protect Средство за сјај на садовите со лимон - 400мл

 • Мирис на лимон
 • 400 мл
 • Остатоци од плакнење
 • Се бори со водени дамки
 • Добијте 100% подобро сушење

 

FINISH Dishwasher cleaner Средство за чистење на машина за садови со лимон - 250мл

 • Бигорот, маснотиите и нечистотијата може да се насоберат во скриените делови на вашата машина за миење садови, од нејзините цевки и прскалки до филтерот.
 • Пробајте го Finish Dishwashher Cleaner за длабоко чистење на вашата машина за миење садови.
 • Благодарение на моќната двослојна формула, Finish Dish Machine Cleaner обезбедува 2 пати подобро отстранување на маснотиите и бигорот за похигиенско чистење.

 

FINISH SALT Специјална сол за машина за садови - 2кг.

 

 • Finish сол за машината за миење садови ја омекнува водата
 • Ги зголемува перформансите за чистење на вашиот детергент
 • Спречува дамки на садовите
 • Постепено се раствора во процесите на перење, заштитувајќи ја вашата машина и садовите
 • Спречува остатоци од плакнење и штити од корозија на стаклото

Спецификации

Бренд
Finish

Ананас ID

Шифра на производот
QDDQE1N5AX

EAN /   код

EAN /   код
ANQ64NEQT9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.