Selected image for FINLANDIA Сет Водка 0.7l + 4 Лименки Schweppes Tonic
Ново

FINLANDIA Сет Водка 0.7l + 4 Лименки Schweppes Tonic

Ananas direct badge iconбрзо
900 ДЕНЗаштеда 125 ДЕН
775ДЕН
Понудата важи од 10/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Сет Finlandia Водка 0.7l + 4 Лименки Schweppes Tonic

Finlandia Водка

 • Волумен 0.7l
 • Алкохол: 40 %

 

Schweppes Tonic

Вредности за 100ml:

 • Енергетска вредност: 164kJ / 39kcal
 • Масти: 0g
 • Од тоа заситени масни киселини: 0g
 • Јаглехидрати: 9.4g
 • Од тоа шеќери: 9.4g
 • Протеини:0g
 • Сол: 0g

Спецификации

Бренд
FINLANDIA

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
USNAS2ETNU

EAN /   код

EAN /   код
AN7TPKWI7A
900 ДЕНЗаштеда 125 ДЕН
775ДЕН
Понудата важи од 10/06/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Сет Finlandia Водка 0.7l + 4 Лименки Schweppes Tonic

Finlandia Водка

 • Волумен 0.7l
 • Алкохол: 40 %

 

Schweppes Tonic

Вредности за 100ml:

 • Енергетска вредност: 164kJ / 39kcal
 • Масти: 0g
 • Од тоа заситени масни киселини: 0g
 • Јаглехидрати: 9.4g
 • Од тоа шеќери: 9.4g
 • Протеини:0g
 • Сол: 0g

Спецификации

Бренд
FINLANDIA

Тежина и димензии

Тежина
1.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
USNAS2ETNU

EAN /   код

EAN /   код
AN7TPKWI7A
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.