Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m
Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m
Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m
Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m
Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m
Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m
Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m
Slike FINO Алуминиумска фолија 10 m

FINO Алуминиумска фолија 10 m

АНАНАС ШОП
105ДЕН

Боја:Алуминиум

Информации за испорака

Опис на производот

• За секојдневно складирање и транспортирање на храна
• Алуминиумските фолии ФИНО се наједноставното и најбезбедно решение дури и за вашите најсложени потреби
• Изработени се од многу цврста и висококвалитетна алуминиумска легура, ја одржуваат вашата храна свежа додека ја штитат од светлина и непријатни мириси.

Спецификации

Бренд
FINO

Карактеристики

Боја на производот
Алуминиум
Материјал
Алуминиум

Ананас ID

Шифра на производот
QA2MRAG16N

EAN /   код

EAN /   код
5201314941118
105ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• За секојдневно складирање и транспортирање на храна
• Алуминиумските фолии ФИНО се наједноставното и најбезбедно решение дури и за вашите најсложени потреби
• Изработени се од многу цврста и висококвалитетна алуминиумска легура, ја одржуваат вашата храна свежа додека ја штитат од светлина и непријатни мириси.

Спецификации

Бренд
FINO

Карактеристики

Боја на производот
Алуминиум
Материјал
Алуминиум

Ананас ID

Шифра на производот
QA2MRAG16N

EAN /   код

EAN /   код
5201314941118

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.