Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30

FINO Ќеси за ѓубре Easy Pack 35l 1/30

АНАНАС ШОП
113ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Вреќи за ѓубре

  • 30 кеси во една ролна
  • Капацитет на кесата 35 литри
  • Лесно затворање на торбата

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Сина
Други карактеристики
Капацитети [L]: 35;

Содржина на пакетот

Количина по пакет
30

Ананас ID

Шифра на производот
FD2MRLY4E3

EAN /   код

EAN /   код
5201314093114
113ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Вреќи за ѓубре

  • 30 кеси во една ролна
  • Капацитет на кесата 35 литри
  • Лесно затворање на торбата

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Сина
Други карактеристики
Капацитети [L]: 35;

Содржина на пакетот

Количина по пакет
30

Ананас ID

Шифра на производот
FD2MRLY4E3

EAN /   код

EAN /   код
5201314093114

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.