Slike FINO Ќеси за ѓубре GREEN LIFE EP 35l 22/1 зелено
Slike FINO Ќеси за ѓубре GREEN LIFE EP 35l 22/1 зелено

FINO Ќеси за ѓубре GREEN LIFE EP 35l 22/1 зелено

АНАНАС ШОП
102ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Тие се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање во три чекори.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
22

Ананас ID

Шифра на производот
JF2MRLUBUD

EAN /   код

EAN /   код
5900536335964
102ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

FINO green life вреќи за ѓубре се направени од 97% рециклирани материјали - да ја почитуваме животната средина. Тие се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање во три чекори.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
22

Ананас ID

Шифра на производот
JF2MRLUBUD

EAN /   код

EAN /   код
5900536335964

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.