Slike FINO Ќеси за ѓубре HD 40l 15/1 зелени
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD 40l 15/1 зелени

FINO Ќеси за ѓубре HD 40l 15/1 зелени

АНАНАС ШОП
92ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Ќесите за ѓубре во боја Fino се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање кој има ремени. Тие доаѓаат во две големини.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
15

Ананас ID

Шифра на производот
LB1MRPB9AJ

EAN /   код

EAN /   код
5201314094609
92ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ќесите за ѓубре во боја Fino се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање кој има ремени. Тие доаѓаат во две големини.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Зелена

Содржина на пакетот

Количина по пакет
15

Ананас ID

Шифра на производот
LB1MRPB9AJ

EAN /   код

EAN /   код
5201314094609

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.