Slike FINO Ќеси за ѓубре HD 70l 15/1 бели
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD 70l 15/1 бели

FINO Ќеси за ѓубре HD 70l 15/1 бели

АНАНАС ШОП
113ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Ќесите за ѓубре во боја Fino се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање кој има ремени. Тие доаѓаат во две големини.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Бела

Содржина на пакетот

Количина по пакет
15

Ананас ID

Шифра на производот
ZV1MR9PE9E

EAN /   код

EAN /   код
5201314094616
113ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ќесите за ѓубре во боја Fino се исклучително силни и со многу практичен систем за затворање кој има ремени. Тие доаѓаат во две големини.

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Тип на производ
Кеси за ѓубре
Боја на производот
Бела

Содржина на пакетот

Количина по пакет
15

Ананас ID

Шифра на производот
ZV1MR9PE9E

EAN /   код

EAN /   код
5201314094616

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.