Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30
Slike FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30

FINO Ќеси за ѓубре HD Economy 20l 1/30

АНАНАС ШОП
39ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Вреќи за ѓубре

  • 30 кеси во една ролна
  • Капацитет на кесата 20 литри

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Сина
Други карактеристики
Капацитети [L]: 20;

Содржина на пакетот

Количина по пакет
30

Ананас ID

Шифра на производот
G62MRC8938

EAN /   код

EAN /   код
5201314931003
39ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Вреќи за ѓубре

  • 30 кеси во една ролна
  • Капацитет на кесата 20 литри

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Сина
Други карактеристики
Капацитети [L]: 20;

Содржина на пакетот

Количина по пакет
30

Ананас ID

Шифра на производот
G62MRC8938

EAN /   код

EAN /   код
5201314931003

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.