Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10
Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10
Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10
Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10
Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10
Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10
Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10
Slike FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10

FINO Ќеси за ѓубре LD Power 160l 1/10

АНАНАС ШОП
272ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Вреќи за ѓубре

  • 10 кеси во една ролна
  • Капацитет на кесата 160 литри

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Капацитети [L]: 160;

Содржина на пакетот

Количина по пакет
10

Ананас ID

Шифра на производот
EE2MRTNHQ8

EAN /   код

EAN /   код
5201314932048
272ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Вреќи за ѓубре

  • 10 кеси во една ролна
  • Капацитет на кесата 160 литри

Спецификации

Бренд
FINO

Изведба

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Капацитети [L]: 160;

Содржина на пакетот

Количина по пакет
10

Ананас ID

Шифра на производот
EE2MRTNHQ8

EAN /   код

EAN /   код
5201314932048

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.